| نام | لوله های سوزنی فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت دیوار | سفارشی |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| طول | 6 متر |
| نام | لوله های بدون درز فولادی ضد زنگ 316L |
|---|---|
| تکنیک | بدون درز |
| ضخامت دیوار | sch40 |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| طول | 6 متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| نام | لوله های مربع مستطیلی 316L فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | جوش داده شده یا بدون درز |
| ضخامت دیوار | همانطور که مشتری مورد نیاز است |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| طول | 6 متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| نام | سیم پیچ استیل S30500 |
|---|---|
| تکنیک | رول سرد |
| درجه | S30500 |
| رنگ | آینه |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| نام | SUS316L سیم پیچ فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | NO1 یا رول سرد |
| درجه | SUS316L |
| رنگ | مشکی |
| ضخامت | 0.45 میلی متر |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 2mm-100mm |
| مقطع تحصیلی | 201 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 310s |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | دهه 310 |
| طول | 6000 میلی متر |
| نام | 410 کویل فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | فولاد ضد زنگ |
| درجه | 420 |
| رنگ | 2B |
| ضخامت | 0.8mm 1mm |
| نام | ۴۳۰ نوار از فولاد ضد زنگ چینی |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه | 430 |
| رنگ | 2B / BA |
| ضخامت | 2 میلی متر 3 میلی متر |
| نام | 410 نوار از فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | سرد رولد شده |
| درجه | 410 420 430 |
| رنگ | 2B یا طبق درخواست |
| ضخامت | 0.7mm 0.8mm 0.9mm |