| نام | صفحه فولاد ضد زنگ 304 0.4mm |
|---|---|
| تکنیک | تولید سرد |
| ضخامت | 0.4 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| نام | صفحات استیل 321 ورق اینوکس |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 321 |
| تکنیک | سطح شماره 1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد |
|---|---|
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| ضخامت | 0.1-10 میلی متر |
| درجه | SS304 |
| سطح | در دسترس است |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 316/316L صفحات Inox |
|---|---|
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| ضخامت | 1.5 میلی متر 2 میلی متر |
| درجه | 316/316 لیتر |
| سطح | 8K Brushed موجود است |
| نام | 304 فولاد ضد زنگ ورق مو |
|---|---|
| تکنیک | خط مو پردازش شده است |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1250 * 2500 میلی متر |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| رنگ | نقره |
| ضخامت | 0.2mm-6mm |
| نام | کویل فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | دهه 310 |
| رنگ | روشن |
| ضخامت | 0.25mm-13mm |
| نام | ورق فولاد کربن Q235B |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 26 میلی متر |
| استاندارد | مثل من |
| کاربرد | استفاده در صنعت و ساخت و ساز |
| نام | ورق فولاد کربن Q235 |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 30 میلی متر |
| استاندارد | JIS |
| کاربرد | استفاده در صنعت و ساخت و ساز |
| نام | فولاد ضد زنگ 304 صفحه ی رول شده ای |
|---|---|
| تکنیک | براش موجود است |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | پوشش HL یا پوشش آینه ای |
| ضخامت | 6.5 میلی متر |