| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | طبیعی |
| ضخامت | 0.7 میلی متر |
| نام | فولاد ضد زنگ 304 صفحه ی رول شده ای |
|---|---|
| تکنیک | براش موجود است |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | پوشش HL یا پوشش آینه ای |
| ضخامت | 6.5 میلی متر |
| نام | صفحه های SS صفحه های 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| درجه | 201 |
| سطح | جلا یا اچ شده موجود است |
| نام | 35# لوله های فولادی بدون درز |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 16 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 35# |
| کاربرد | استخراج از معادن زغال سنگ |
| نام | ورق های فولاد ضد زنگ درجه 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| درجه | GB 304 درجه |
| Surface | 8K Mirror |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضخامت | 2.5 میلی متر |
| سطح | BA |
| طول | 6 متر یا سفارشی |
| درخواست | دکوراسیون , نرده پله ، صنعت |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 درجه |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 1.65 میلی متر |
| درجه | درجه 304 |
| سطح | لیسانس ، نورد سرد |
| نام | لوله های درجه SS304 |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | BA |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS 304 |
|---|---|
| ضخامت | 10 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| تمومش کن | نورد گرم |
| نام | صفحه رنگی استیل 304 |
|---|---|
| تکنیک | رنگ پوشش داده شده |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500 * 6000 میلی متر |