| نام | لوله های مربعی فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | تولید سرد |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| تایپ کنید | لوله های مربع |
| نام | تیر آهن 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مشخصات | 100*50*5*7 |
| بسته بندی | بسته بندی استاندارد مناسب دریا |
| درخواست | اتاق تولید صنعتی |
| رنگ | رنگ طبیعی |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ سرد - نورد شده 316 لیتری Hairline |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| سطح | نورد سرد |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ سرد - نورد 321 Hairline |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| درجه | 321 |
| سطح | نورد سرد |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| شکل | ورق |
| گواهینامه | ISO، SGS، BV، و غیره |
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| نام | 304 ورق فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.3 میلی متر |
| درجه | 304 / 304L |
| اندازه | 1250*6000 میلی متر |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 420 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| مقطع تحصیلی | 420 |
| رنگ | اسلیور |
| ضخامت | 3-14 میلی متر |
| نام | ورق استیل 316 |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| درجه | 316 |
| Technique | Polished, |
| نام | کویل فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | رنگ طبیعی |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| فنی | سرد - نورد |
| مقطع تحصیلی | 904 لیتر |
| رنگ | رنگ تکه ای |
| ضخامت | 0.25mm-14mm |