| نام | لوله های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | نورد سرد |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 201 درجه |
|---|---|
| مواد | 201 |
| ضخامت | SCH 10S |
| قطر بیرونی | 0.45-975mm |
| سطح | سطح آینه |
| تحویل | ۳ تا ۵ روز |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| تحمل | ± 0.01 میلی متر |
| شکل | ورق |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| رنگ | نقره |
| ضخامت | 0.2mm-6mm |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| رنگ | نقره |
| ضخامت | 0.2mm-6mm |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 درجه |
|---|---|
| مواد | INOX |
| ضخامت | 2.3 میلی متر |
| درجه | 303 |
| سطح | 2B |
| نام | لوله های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | INOX |
| ضخامت | 3.7 میلی متر |
| درجه | 303 |
| سطح | نورد سرد |
| نام | ورق های فولادی 304 ضد زنگ خط مو به پایان رسید |
|---|---|
| تکنیک | برس خورده |
| ضخامت | سفارشی |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1220*2440 میلی متر |
| نام | صفحه فولاد ضد زنگ 304 0.4mm |
|---|---|
| تکنیک | تولید سرد |
| ضخامت | 0.4 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد |
|---|---|
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| ضخامت | 0.1-10 میلی متر |
| درجه | SS304 |
| سطح | در دسترس است |