| نام | ورق 8K فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | 8K پردازش شده است |
| ضخامت | 0.7 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| نام | 304 فولاد ضد زنگ ورق مو |
|---|---|
| تکنیک | خط مو پردازش شده است |
| ضخامت | 5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1250 * 2500 میلی متر |
| نام | صفحه آینه از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | جلا داده شده |
| ضخامت | 1.2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500 * 6000 میلی متر |
| نام | سرد - نورد ورق فولادی ضد زنگ 309s |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 309S |
| سطح | نورد سرد |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| درجه | 304 |
| رنگ | ذرات |
| ضخامت | 0.2mm-8mm |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولاد ضد زنگ 316L |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| درجه | 316 لیتر |
| سطح | نورد سرد |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 42 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 201 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | میله زاویه ای از جنس استنلس استیل 304 |
|---|---|
| ضخامت | 5 میلی متر |
| عرض | 50 میلی متر |
| کاربرد | ساخت و ساز |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| نام | تیر کانال فولادی 304 |
|---|---|
| ارتفاع | 50 میلی متر |
| عرض پا | 37 میلی متر |
| کاربرد | ساخت و ساز |
| مقطع تحصیلی | 304 |