| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | سرد - نورد |
| درجه فولاد | 304 / 304L |
| رنگ | آینه |
| ضخامت | 0.3 میلی متر |
| نام | میله شش گوش فولادی ضد زنگ 304 BA |
|---|---|
| مشخصات | 12 میلی متر |
| استفاده | تزیین |
| سطح | BA |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| نام | صفحات استیل 321 ورق اینوکس |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 321 |
| تکنیک | سطح شماره 1 |
| نام | کویل فولاد ضد زنگ 310S |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | دهه 310 |
| رنگ | روشن |
| ضخامت | 0.25mm-13mm |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 410 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| مقطع تحصیلی | 410 |
| رنگ | اسلیور |
| ضخامت | 3-14 میلی متر |
| نام | کویل فولادی 316 لیتری |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| درجه | 316 لیتر |
| رنگ | ذرات |
| ضخامت | 0.25mm-8mm |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 430 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| مقطع تحصیلی | 430 |
| رنگ | رنگ طبیعی |
| ضخامت | 0.25mm-14mm |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 309S |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 60 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 309S |
| طول | 12 میلیون |
| نام | ناودان سقفی استیل 304 |
|---|---|
| مشخصات | 1.5 * 1219 میلی متر |
| استفاده | ناودان صنعت |
| سطح | 2B |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| نام | صفحات 8K فولاد ضد زنگ 316L |
|---|---|
| فنی | جلا داده شده |
| ضخامت | سفارشی |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| تکنیک | 8K پردازش شده است |