| Name | 304/304L stainless steel pipes tubes |
|---|---|
| تکنیک | خط موی جلا داده شده سرد |
| ضخامت دیوار | 1.6 میلی متر |
| درجه | 304 / 304L |
| طول | 6 متری یا به درخواست مشتری |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 316/316L صفحات Inox |
|---|---|
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| ضخامت | 1.5 میلی متر 2 میلی متر |
| درجه | 316/316 لیتر |
| سطح | 8K Brushed موجود است |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | 2B |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | 8K |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | 8K |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مواد | 304 |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | HL |
| نام | میله گرد 201 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| OD | 10 میلی متر |
| طول | 6000 میلی متر |
| کاربرد | ساخت و ساز |
| مقطع تحصیلی | 201 |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | تولیدی گرم |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | آینه صیقلی |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| تکنیک | سرد کشیده |
| ضخامت دیوار | 4 میلی متر |
| درجه | 304 |
| طول | به عنوان درخواست مشتری |
| نام | 304/304L سیم های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | سرد کشیده |
| ضخامت | 1 میلیمتر 1.2 میلیمتر |
| استاندارد | ASTM AISI |
| درخواست | صنعت و ساخت و ساز |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ بدون درز 904L |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 904 لیتر |
| طول | 6 متر |