| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | داغ - نورد شده |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | 201 ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 6 میلی متر 8 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | نورد سرد |
| نام | صفحات ورق های فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم و آنیل شده |
| ضخامت | ضخامت 8 میلی متر 10 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | جلا یا اچ شده موجود است |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر - 10 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | جلا یا برجسته موجود است |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ J1 J2 J3 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| درجه | 201 |
| سطح | شستشوی اسیدی |
| نام | ورق فولاد ضد زنگ 316/316L |
|---|---|
| تکنیک | از مواد شیمیایی |
| ضخامت | 0.8 میلی متر 1 میلی متر |
| درجه | 316/316 لیتر |
| سطح | 8K Brushed موجود است |
| نام | 430 ورق فولاد ضد زنگ 400 سری صفحات فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 8mm 10mm 12mm |
| درجه | 430 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | صفحات اینوکس ورق فولادی سری 400 ASTM 410 420 430 ضخامت 4 میلی متر 5 میلی متر 6 میلی متر کارخانه چینی |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم / نورد سرد |
| ضخامت | 4 میلی متر 5 میلی متر 6 میلی متر |
| درجه | سری 400 |
| سطح | 2B یا در صورت نیاز |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | 8K |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | 8K |
| نام | لوله های مربعی فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | تولید سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| تایپ کنید | لوله های مربع |