| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مواد | 304 |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | HL |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.6mm 0.8mm |
| درجه | 201 |
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| نام | 410 ورق های فولادی ضد زنگ ورق های فولادی ضد زنگ 420 SS ورق های فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد/نورد گرم |
| ضخامت | 0.4mm 0.6mm 0.8mm |
| درجه | 410 420 |
| سطح | 2B BA 8K |
| نام | 410 ورق های فولادی فولادی 420 SS ورق های فولادی فولادی فولادی |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 2 میلی متر 3 میلی متر |
| درجه | 410 420 430 |
| سطح | 2B پولیش شده برش شده |
| نام | میله گرد 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| OD | 25 میلی متر |
| درخواست | نرده |
| رنگ | نقره ای |
| تکنیک | پولیش شده |
| نام | میله زاویه ای از جنس استنلس استیل 304 |
|---|---|
| ضخامت | 3 میلی متر |
| عرض | 25 میلی متر |
| کاربرد | ساخت و ساز |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | بعد از فرآوری |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | سفید |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | پایان خط مو |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| نام | لوله های گرد فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | سرد - نورد |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| سطح | 2B |
| نام | لوله های گرد فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | سرد - نورد |
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| تایپ کنید | لوله های گرد |