| نام | ورق های فولادی 304 ضد زنگ خط مو به پایان رسید |
|---|---|
| تکنیک | برس خورده |
| ضخامت | سفارشی |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1220*2440 میلی متر |
| نام | 304 ورق فولادی ضد زنگ اچ شده |
|---|---|
| تکنیک | حک شده |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500*6000 میلی متر |
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| سختی | HV200-HV280 |
| تحویل | ۳ تا ۵ روز |
| ضخامت | 0.1mm-100mm |
| نام | ورق های فولادی سازه ای 16Mn |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 20 میلی متر |
| استاندارد | گیگابایت |
| کاربرد | ساختمان سازه |
| نام | ورق های فولاد ضد زنگ درجه 304 |
|---|---|
| Material | High Quality Stainless Steel |
| Thickness | 2.25mm |
| درجه | GB 304 درجه |
| Surface | 8K Mirror |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| فنی | در دسترس است |
| ضخامت | 4 میلی متر 5 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضخامت | 2.5 میلی متر |
| سطح | BA |
| طول | 6 متر یا سفارشی |
| درخواست | دکوراسیون , نرده پله ، صنعت |
| نام | لوله های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| دما | 655 درجه سانتیگراد |
| ضخامت | 6.5 میلی متر |
| استاندارد | AiSi |
| سطح | نورد سرد |
| نام | لوله های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | نورد سرد |
| نام | لوله های فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | فولاد ضد زنگ |
| ضخامت | 2.8 میلی متر |
| درجه | 316 |
| سطح | آینه |