| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 316 لیتری |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 7 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| MTC | در دسترس |
| نام | صفحات اینوکس ورق فولادی سری 400 ASTM 410 420 430 ضخامت 4 میلی متر 5 میلی متر 6 میلی متر کارخانه چینی |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم / نورد سرد |
| ضخامت | 4 میلی متر 5 میلی متر 6 میلی متر |
| درجه | سری 400 |
| سطح | 2B یا در صورت نیاز |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | 2B |
| ضخامت | به صورت سفارشی |
| Grade | SS316 |
| فرآیند | برجسته ، الگوی ، |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-30 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| تمومش کن | 2b NO.1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 304 لیتر |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولاد ضد زنگ ASTM 304 چینی |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | جلا براش موجود است |
| نام | ورق های رنگی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | رنگ |
| ضخامت | 0.2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | سفارشی |
| نام | ورق های فولادی 304 2 میلی متری |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | 304 / 304L |
| سطح | آنیل و ترشی |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| سختی | HV200-HV280 |
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| ضخامت | 1.11mm - 15 میلی متر |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |