| نام | صفحه های SS صفحه های 201 J1 J2 J3 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| درجه | 201 |
| سطح | جلا یا اچ شده موجود است |
| نام | ورق استیل 316 |
|---|---|
| فنی | BA |
| Thickness | 0.65mm 0.75mm |
| Grade | 316 |
| فرآیند | نقش برجسته |
| نام | صفحات فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم / نورد سرد |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
| سطح | 2B / BA |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | رنگ طبیعی |
| ضخامت | 0.4 میلی متر |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | نقره ای سفید |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| نام | ورق های 304 SS |
|---|---|
| فنی | تولیدی گرم |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| درجه | 304 304 لیتر |
| سطح | شماره 1 یا سفارشی |
| نام | کویل فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| فنی | سرد - نورد |
| مقطع تحصیلی | 904 لیتر |
| رنگ | رنگ تکه ای |
| ضخامت | 0.25mm-14mm |
| نام | برگه های SUS 304 SS |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| درجه | 304 |
| سطح | 2B BA 8K |
| رنگ | نقره |
|---|---|
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| رفتار | آنیل کردن، ترشی کردن، پرداخت |
| گواهینامه | ISO، SGS، BV، و غیره |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| Techinical | hot-rolled |
| ضخامت | به صورت سفارشی |
| Grade | 316 304 |
| Process | Embossed, Pattern |