| نام | ورق 60 میلی متری 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم./ نورد سرد |
| ضخامت | 60 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | 1219*2438 یا سفارشی |
| نام | نوار فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | ذرات |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| رنگ | نقره |
|---|---|
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| رفتار | آنیل کردن، ترشی کردن، پرداخت |
| گواهینامه | ISO، SGS، BV، و غیره |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
| نام | ورق های فولاد ضد زنگ ASTM 304 چینی |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | جلا براش موجود است |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| نوع | ورق |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| درخواست | ساختمان کارخانه ، ساختمان آشپزخانه ، دکوراسیون |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 304 لیتر |
| سطح | شماره 1 |
| نام | صفحه فولاد ضد زنگ 304 0.8mm |
|---|---|
| تکنیک | در دسترس است |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | سفارشی سازی |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| ضخامت | 0.5 میلی متر 0.7 میلی متر |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| نوع | بشقاب |
| درجه | 201 ، 304 ، 306 |
| فرآیند | 2b ، 8k ، آینه |
| درخواست | ساختمان سازی ، ساختمان آشپزخانه |
| نام | برگه های SUS 304 SS |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm 0.6mm |
| درجه | 304 |
| سطح | 2B BA 8K |