| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| درجه | 304 304 لیتر |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 304 ورق فولادی ضد زنگ اچ شده |
|---|---|
| تکنیک | حک شده |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500*6000 میلی متر |
| نام | تسمه نوار آینه فولادی 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | رنگ آینه |
| ضخامت | 1.2 میلی متر |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| فنی | 2b = نورد سرد |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| درجه | 304 |
| Technique | Embossed |
| نام | لوله های فولادی 304 گرد |
|---|---|
| تکنیک | آینه 8K |
| ضخامت | 1.6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| تایپ کنید | لوله های گرد |
| نام | لوله های تزئینی فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | آینه 8K |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| تایپ کنید | لوله های گرد |
| نام | رول رول آینه استیل 304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| درجه فولاد | 304 |
| رنگ | آینه |
| ضخامت | 0.9 میلی متر |
| نام | ورق های برجسته فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | الگوی تولید شده |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| نام | ورق HL از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | از مواد شیمیایی: |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان مورد نیاز |
| نام | صفحه ای از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | الگوهای مختلف |
| ضخامت | 10 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | 1219 * 2438 |