| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| ضخامت | 1.11mm - 15 میلی متر |
| Grade | JIS 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished, Mirror |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| درجه | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| نام | صفحات فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | سفارشی در دسترس است |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | سری 300 |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | صفحات فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم / نورد سرد |
| ضخامت | 0.5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | سری 300 |
| سطح | 2B / BA |
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
|---|---|
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| سختی | HV200-HV280 |
| تحویل | ۳ تا ۵ روز |
| ضخامت | 0.1mm-100mm |
| نام | ورق های فولادی 304 2 میلی متری |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | 304 / 304L |
| سطح | آنیل و ترشی |
| نام | ورق های رنگی استیل ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | رنگ |
| ضخامت | 0.2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | سفارشی |
| نام | 304 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | 2B |
| نام | ورق برجسته فولادی 304 |
|---|---|
| تکنیک | داغ - نورد شده |
| ضخامت | 10 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500 * 6000 میلی متر |
| نام | ورق های فولادی فولادی سرد |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 1.2 میلی متر 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 304 لیتر |
| سطح | 2B طبيعي |