| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد گرم 304 |
|---|---|
| ضخامت | 12 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 4*8 |
| تمومش کن | آنیل شده |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| ضخامت | 0.3-30 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | اندازه سفارشی |
| تمومش کن | 2b NO.1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 نورد سرد |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.1mm 0.15mm 0.2mm |
| درجه | 304 / 304L |
| سطح | 2B صاف |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| تحویل | ۳ تا ۵ روز |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| رفتار | آنیل کردن، ترشی کردن، پرداخت |
| رنگ | نقره |
| ضخامت | 0.1mm-100mm |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| سختی | HV200-HV280 |
| سطح | 2B, BA, HL, No.1, No.4, 8K |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| نام | صفحه ای از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | پردازش الگوی |
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان درخواست |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| فنی | سرد- نورد = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| نام | 304 ورق فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | تولید گرم |
| ضخامت | 50 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | سفارشی |