| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد سرد 316 لیتری |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 2.5 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| تکنیک | نورد سرد |
| نام | صفحات 8K فولاد ضد زنگ 316L |
|---|---|
| فنی | جلا داده شده |
| ضخامت | سفارشی |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| تکنیک | 8K پردازش شده است |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 304 نورد سرد |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.1mm 0.15mm 0.2mm |
| درجه | 304 / 304L |
| سطح | 2B صاف |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ J1 J2 J3 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.4mm 0.5mm |
| درجه | 201 |
| سطح | شستشوی اسیدی |
| Name | Stainless steel sheets for mirrors |
|---|---|
| نوع | ورق |
| Grade | 201, 304, 306, 310S |
| Process | 8K Mirror |
| درخواست | ساختمان کارخانه ، ساختمان آشپزخانه ، دکوراسیون |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 42 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 201 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ سرد - نورد 321 Hairline |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| درجه | 321 |
| سطح | نورد سرد |
| نام | سرد - نورد ورق فولادی ضد زنگ 310s |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 310S |
| سطح | نورد سرد |
| نام | صفحه رنگی استیل 304 |
|---|---|
| تکنیک | رنگ پوشش داده شده |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1500 * 6000 میلی متر |