| Name | 316 Stainless steel sheets |
|---|---|
| فنی | 2B |
| ضخامت | 0.35mm 0.45mm |
| درجه | 316 |
| تکنیک | جلا ، 8k ، آینه |
| نام | صفحه فولاد ضد زنگ 304 0.8mm |
|---|---|
| تکنیک | در دسترس است |
| ضخامت | 0.8 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | سفارشی سازی |
| نام | ورق استیل 316 |
|---|---|
| Techinical | 2B = Cold-rolled |
| Thickness | 0.45mm 0.55mm |
| درجه | 316 |
| Technique | Polished, |
| نام | 304 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | 2B |
| نام | صفحه ای از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | پردازش الگوی |
| ضخامت | 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان درخواست |
| نام | صفحه ای از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | الگوهای مختلف |
| ضخامت | 10 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | 1219 * 2438 |
| Name | Stainless steel plates |
|---|---|
| فنی | سرد- نورد = 2b |
| Thickness | 1.11mm - 15mm |
| Grade | AST, 304 Grade |
| Technique | 8K, Polished |
| نام | صفحات استیل ضد زنگ آینه |
|---|---|
| Techinical | Cold rolling |
| Thickness | 1.01mm - 15mm |
| درجه | JIS 316 |
| Technique | Mirro, polished |
| Name | Widely use stainless steel plates |
|---|---|
| Techinical | Cold- rolled / 2B |
| Thickness | 0.99mm - 15mm |
| درجه | ASTM 304 |
| Technique | Polished, 8K |
| Name | 304 Stainless steel plates |
|---|---|
| فنی | 2b = نورد سرد |
| Thickness | 0.55mm 0.65mm |
| درجه | 304 |
| Technique | Embossed |