| نام | ورق های فولاد ضد زنگ 316 |
|---|---|
| فنی | سرد رول شده |
| ضخامت | 50 میلی متر |
| درجه | 316 |
| سطح | نورد سرد |
| Name | Stainless steel sheets |
|---|---|
| نوع | بشقاب |
| درجه | 201 ، 304 ، 306 |
| فرآیند | 2b ، 8k ، آینه |
| درخواست | ساختمان سازی ، ساختمان آشپزخانه |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| حاشیه، غیرمتمرکز | لبه آسیاب، لبه شکاف |
| تحویل | ۳ تا ۵ روز |
| نام | سرد - نورد ورق فولادی ضد زنگ 904L |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 904 لیتر |
| سطح | نورد سرد |
| مواد | 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| رفتار | آنیل کردن، ترشی کردن، پرداخت |
| رنگ | نقره |
| ضخامت | 0.1mm-100mm |
| نام | ورق 8K فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | 8K پردازش شده است |
| ضخامت | 0.7 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | به عنوان نیاز مشتری |
| نام | سرد - نورد ورق فولادی ضد زنگ 309s |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.3 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 309S |
| سطح | نورد سرد |
| نام | 201 ورق استیل ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد گرم |
| ضخامت | 12 میلی متر |
| درجه | 304 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ سرد - نورد شده 316 لیتری Hairline |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 316 لیتر |
| سطح | نورد سرد |
| نام | صفحات سوراخ دار فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | سوراخ شده |
| ضخامت | 0.6 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 1219*2438 میلی متر |