| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 201 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 0.6mm 0.8mm |
| درجه | 201 |
| تکنیک | آنیل و ترشی |
| نام | صفحات ورق های فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| فنی | نورد گرم و آنیل شده |
| ضخامت | ضخامت 8 میلی متر 10 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | جلا یا اچ شده موجود است |
| نام | 410 ورق های فولادی ضد زنگ ورق های فولادی ضد زنگ 420 SS ورق های فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد/نورد گرم |
| ضخامت | 0.4mm 0.6mm 0.8mm |
| درجه | 410 420 |
| سطح | 2B BA 8K |
| نام | 410 ورق های فولادی فولادی 420 SS ورق های فولادی فولادی فولادی |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 2 میلی متر 3 میلی متر |
| درجه | 410 420 430 |
| سطح | 2B پولیش شده برش شده |
| Name | Stainless steel sheets plates 316 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| Thickness | 0.3mm 0.4mm |
| Grade | 316 |
| Technique | Polished |
| نام | 201 ورق فولادی ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 6 میلی متر 8 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | نورد سرد |
| نام | ورق فولاد ضد زنگ 316/316L |
|---|---|
| تکنیک | از مواد شیمیایی |
| ضخامت | 0.8 میلی متر 1 میلی متر |
| درجه | 316/316 لیتر |
| سطح | 8K Brushed موجود است |
| Name | Stainless steel sheets plates 304 |
|---|---|
| Techinical | Cold-rolled |
| ضخامت | 0.5 میلی متر 0.7 میلی متر |
| Grade | 304 |
| Technique | Annealed and Pickled |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS201 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 2 میلی متر - 10 میلی متر |
| درجه | 201 |
| تکنیک | جلا یا برجسته موجود است |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ SS304 |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.1mm 0.2mm 0.3mm |
| درجه | 304 304 لیتر |
| سطح | 2B / BA / 8K |