| نام | 304 ورق فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 0.3 میلی متر |
| درجه | 304 / 304L |
| اندازه | 1250*6000 میلی متر |
| نام | صفحات فولادی ضد زنگ 304 |
|---|---|
| فنی | سفارشی در دسترس است |
| ضخامت | 2 میلی متر |
| درجه | سری 300 |
| سطح | 2B / BA / 8K |
| نام | 304 ورق فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| فنی | تولید گرم |
| ضخامت | 50 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | سفارشی |
| نام | ورق 60 میلی متری 304 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم./ نورد سرد |
| ضخامت | 60 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | 1219*2438 یا سفارشی |
| نام | ورق HL از فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| تکنیک | از مواد شیمیایی: |
| ضخامت | 8 میلی متر |
| درجه | 304 |
| اندازه | به عنوان مورد نیاز |
| عرض | 1000mm-2500mm یا بنا به درخواست |
|---|---|
| درخواست | ساخت و ساز، دکوراسیون، صنعتی، مکانیکی و غیره |
| شکل | ورق |
| گواهینامه | ISO، SGS، BV، و غیره |
| طول | 1000-6000 میلی متر یا به عنوان نیاز مشتری |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ نورد گرم 304 |
|---|---|
| ضخامت | 12 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 304 |
| اندازه | 4*8 |
| تمومش کن | آنیل شده |
| نام | ورق های فولادی فولادی سرد |
|---|---|
| تکنیک | نورد سرد |
| ضخامت | 1 میلی متر 1.2 میلی متر 1.5 میلی متر |
| درجه | 304 304 لیتر |
| سطح | 2B طبيعي |
| نام | 430 ورق فولاد ضد زنگ 400 سری صفحات فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| تکنیک | نورد گرم |
| ضخامت | 8mm 10mm 12mm |
| درجه | 430 |
| سطح | شماره 1 |
| نام | ورق های فولادی ضد زنگ 321 |
|---|---|
| فنی | نورد سرد |
| ضخامت | 3 میلی متر 4 میلی متر |
| مقطع تحصیلی | 321 |
| تکنیک | سطح 2B |